Z wielką przyjemnością współpracujemy
z firmami i organizacjami

Przygotujemy upominki dla Państwa pracowników, klientów oraz partnerów biznesowych. Mogą Państwo wybrać propozycje z naszej oferty lub możemy specjalnie dla Państwa przygotować zestawy zgodne z Państwa pomysłem czy też filozofią i wartościami firmy.

Z sukcesem zrealizowaliśmy wiele projektów: tych mniejszych po kilka sztuk upominków i koszy prezentowych oraz tych naprawdę dużych: po kilka tysięcy. Wszystkie projekty realizujemy z ogromnym zaangażowaniem, dbałością o detale, terminowością i jakością. Wielką satysfakcją i miarą sukcesu jest dla nas, gdy firmy wracają do nas z kolejnymi zamówieniami i wspólnymi projektami.

 

AMD to także organizacja eventów dla firm i instytucji

Zorganizujemy lub wesprzemy Państwa w organizacji firmowych spotkań świątecznych i okazjonalnych, szkoleń, konferencji i wyjazdów integracyjnych. Organizacja eventów dla firm to nasza pasja. Chcemy nie tylko organizować dla Państwa małe i duże imprezy, ale przede wszystkim pomóc naszym klientom w budowaniu unikalnego wizerunku opartego na więziach międzyludzkich. Naszym głównym celem jest budowanie pozytywnych relacji wśród pracowników, które przyniosą Państwa firmie wiele korzyści.

Wierzymy, że dzięki naszemu doświadczeniu i bogatej ofercie, uda nam się sprostać Państwa oczekiwaniom.

Dla firm

W naszym asortymencie znajdują się ozdobne opakowania pełne słodkości — są to idealne prezenty dla firm. Mają formę dekoracyjnych pudełek wyścielonych papierowym wypełnieniem, które zabezpiecza zawartość oraz sprawia, że całość jest bardziej estetyczna. To doskonały produkt dla współpracującego z Tobą przedsiębiorstwa, ponieważ odznacza się spójnym i pięknym designem. Robiąc u nas zakupy, nie musisz już martwić się tym, jaki produkt wybrać lub jak go zaprojektować — zrobimy to za Ciebie! Wystarczy, że sięgniesz po nasze zestawy upominkowe.

Oprócz pudełek oferujemy również kosze, które są doskonałym pomysłem na prezenty dla firm. Warto zaznaczyć, że zawartość takich koszy – herbaty, miody, słodycze czy kawa - są doskonale wyeksponowane. Szeroki wybór sprawia, że znajdziesz propozycję idealnie dopasowaną do okazji, a także gustu czy zainteresowań odbiorcy. Zaglądaj do nas często, bo asortyment nieustannie uzupełniamy o oryginalne, super prezenty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl