Z ogromną radością nawiązujemy współpracę z firmami oraz organizacjami.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie przygotowywania upominków dla Państwa pracowników, klientów oraz partnerów biznesowych. Możecie Państwo wybierać spośród propozycji dostępnych w naszej ofercie lub też możemy specjalnie dla Państwa przygotować zestawy zgodne z Państwa własnymi pomysłami, filozofią oraz wartościami firmy.

Dotychczas z powodzeniem zrealizowaliśmy wiele projektów, począwszy od mniejszych zamówień na kilka sztuk upominków czy koszy prezentowych, aż po znaczące zamówienia liczące kilka tysięcy jednostek. Każdy projekt traktujemy z pełnym zaangażowaniem, dbając o najdrobniejsze detale, przestrzegając ustalonych terminów oraz zapewniając najwyższą jakość. Naszą wielką satysfakcją i wyznacznikiem sukcesu jest fakt, że firmy wracają do nas z kolejnymi zamówieniami oraz propozycjami wspólnych projektów.

Dla firm

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór ozdobnych opakowań pełnych słodyczy, stanowiących doskonałe prezenty dla firm. Nasze dekoracyjne pudełka wyściełane papierowym wypełnieniem nie tylko zabezpieczają zawartość, ale także nadają całości estetyczny wygląd. To idealne rozwiązanie dla Twojej firmy, charakteryzujące się spójnym i atrakcyjnym designem. Dzięki nam nie musisz już zastanawiać się nad wyborem produktu ani jego projektowaniem – zrobimy to za Ciebie! Wystarczy, że sięgniesz po nasze kompleksowe zestawy upominkowe.

Oprócz pudełek oferujemy również eleganckie kosze, które stanowią doskonałą propozycję prezentów dla firm. Ich zawartość, tak jak herbaty, miody, słodycze czy kawa, jest doskonale wyeksponowana, tworząc efektowną kompozycję. Nasz szeroki wybór pozwoli Ci znaleźć idealną propozycję dopasowaną do każdej okazji, gustu oraz zainteresowań odbiorcy. Regularnie odwiedzaj nasz sklep, ponieważ nasz asortyment stale uzupełniamy o oryginalne i wyjątkowe prezenty.

AMD Gifts to również ekspert w organizacji eventów dla firm i instytucji

Jesteśmy gotowi zorganizować lub wspomóc Państwa w organizacji różnorodnych wydarzeń, takich jak firmowe spotkania świąteczne, okolicznościowe wydarzenia, szkolenia, konferencje oraz wyjazdy integracyjne. Tworzenie i koordynowanie eventów dla firm to dla nas nie tylko zadanie, lecz przede wszystkim pasja. Naszym celem jest nie tylko organizacja zarówno małych, jak i dużych wydarzeń, ale także wsparcie naszych klientów w kreowaniu unikalnego wizerunku opartego na budowaniu silnych więzi międzyludzkich. Stawiamy sobie za główny cel budowanie pozytywnych relacji wśród pracowników, które przekładają się na liczne korzyści dla Państwa firmy.

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu oraz szerokiej ofercie, jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom i dostarczyć wydarzenia, które będą niezapomnianym doświadczeniem dla Państwa i Państwa pracowników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl